body { background-color:FFFFFF; background-image:url(http://www" bgcolor="#161a1b" text="#97aae6" link="#2556a5"vlink="#5a86ce">
-=*BtK*=-Gamers
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

-=*BtK*=-Gamers

my
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Mintea unora lasa de dorit

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Tyger

Tyger


Mesaje : 8
Puncte : 16
Reputatie : 0
Data de inscriere : 28/03/2010
Varsta : 39
Localizare : Barlad Jud. Vaslui

Mintea unora lasa de dorit Empty
MesajSubiect: Mintea unora lasa de dorit   Mintea unora lasa de dorit Icon_minitimeDum Mai 02, 2010 5:23 pm

Daca nu luati voi masuri o sa iau io, si d-nul opri^san a mai avut pb pe serv Wild, astept rasp pe forum la mine!!!!

Mintea unora lasa de dorit Fy_snow0003mic
Sus In jos
-=*BtK*=-Diabolik
.::Admin::.
.::Admin::.
-=*BtK*=-Diabolik


Mesaje : 170
Puncte : 329
Reputatie : 1
Data de inscriere : 30/01/2010
Varsta : 32
Localizare : Oradea , BH

Mintea unora lasa de dorit Empty
MesajSubiect: Re: Mintea unora lasa de dorit   Mintea unora lasa de dorit Icon_minitimeDum Mai 02, 2010 9:07 pm

mda bha nici nu lipsesc bine si deja va luati lumea in cap . . . violent mersi foarte mult tyger , iara in legatura cu opri se vor lua masuri si o s vb si cu drackula si se vor lua masuri . . c s zic f frumos opri Wink Evil or Very Mad
Sus In jos
https://btkgaming.forumgratuit.ro
S3ns4t!ON




Mesaje : 2
Puncte : 2
Reputatie : 0
Data de inscriere : 19/04/2010

Mintea unora lasa de dorit Empty
MesajSubiect: Re: Mintea unora lasa de dorit   Mintea unora lasa de dorit Icon_minitimeLun Mai 03, 2010 6:24 pm

Vreau sa zic si eu ceva in legatura cu limbajul pe server .. Stiu ca diabolik nu ma inghite Smile si nici drackula nu ma suporta .. Dar Suspect Sa trec la subiect:
1.Stiti cu totii ca eu taxez limbajul de la cel mai mic la cel mai mare grad de injuratura,jignire
2.Vreau sa-l atentionati pe Opr1 sa o ia mai usor cu "tupeul" (limbajul) .. de asemenea i-am dat si kick pe sv pentru ca spune in mod repetat cuvinte de genul :

but infect
but
noob
pandar infect
idiot
mata

3. Desigur,in legatura cu cuvintele poate am spus 1 in plus .. am zis in general ce zici Smile
4. Nu vreau sa porti pica pe mine .. Acesta e un semnal pentru clanul -=*BtK*=-..

BafTa !
Sus In jos
-=*BtK*=-OpR|<3 dROgS
.::Admin::.
.::Admin::.
-=*BtK*=-OpR|<3 dROgS


Mesaje : 191
Puncte : 492
Reputatie : 2
Data de inscriere : 30/01/2010
Varsta : 29
Localizare : Bacau

Mintea unora lasa de dorit Empty
MesajSubiect: Re: Mintea unora lasa de dorit   Mintea unora lasa de dorit Icon_minitimeLun Mai 03, 2010 6:43 pm

sincer sati spun sensation lumea injura fara sa stii u pe srv...adik cand nu ejti u prezent...s chiar si adminii mai injura

EX:
-=*BtK*=-OpR1*sAn : ajunge am inteles k ejti jmk da ajunge
[Wild]B^7cu : wa rapan i-ati control
WwW.CsBesTiaL.CoM-Player (79.119.15.28) (STEAM_ID_LAN) is connecting! (Romania).
Sus In jos
-=*BtK*=-Diabolik
.::Admin::.
.::Admin::.
-=*BtK*=-Diabolik


Mesaje : 170
Puncte : 329
Reputatie : 1
Data de inscriere : 30/01/2010
Varsta : 32
Localizare : Oradea , BH

Mintea unora lasa de dorit Empty
MesajSubiect: Re: Mintea unora lasa de dorit   Mintea unora lasa de dorit Icon_minitimeMar Mai 04, 2010 9:15 am

bai sensation nu'i vorba k nu te suport ci ka de knd ai admin esti tare in freza si imi dai mie kick pt k zic "pandar infect" sau "but infect" . . . tyger ar trebui sa faci ceva pt k si adminii zic "but infect" dak eo nu am voie ei de ce sa aibe ei ar trebui sa dea exemplu bun deci sensation chill . . smoke
Sus In jos
https://btkgaming.forumgratuit.ro
-=*BtK*=-Drackula
.::Admin::.
.::Admin::.
-=*BtK*=-Drackula


Mesaje : 32
Puncte : 59
Reputatie : 8
Data de inscriere : 30/01/2010
Varsta : 32
Localizare : Oradea

Mintea unora lasa de dorit Empty
MesajSubiect: Re: Mintea unora lasa de dorit   Mintea unora lasa de dorit Icon_minitimeMar Mai 04, 2010 9:19 am

Sensation jet deaici cu figurile tale m-am saturat de toti spartii de admini de pe wild care nici nu stiu sa tina mousu in mana, intra rar au si gura mare pe deasupra sunteti penibili(Kawasaky, Lysto ,Sensation, Batcu sunteti cascadorii rasului)!!
Sus In jos
-=*BtK*=-Diabolik
.::Admin::.
.::Admin::.
-=*BtK*=-Diabolik


Mesaje : 170
Puncte : 329
Reputatie : 1
Data de inscriere : 30/01/2010
Varsta : 32
Localizare : Oradea , BH

Mintea unora lasa de dorit Empty
MesajSubiect: Re: Mintea unora lasa de dorit   Mintea unora lasa de dorit Icon_minitimeMar Mai 04, 2010 9:37 am

smoke topic blocat pt ca se ajunge tot mai departe
Sus In jos
https://btkgaming.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Mintea unora lasa de dorit Empty
MesajSubiect: Re: Mintea unora lasa de dorit   Mintea unora lasa de dorit Icon_minitime

Sus In jos
 
Mintea unora lasa de dorit
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
-=*BtK*=-Gamers :: -=*BtK*=-.::News::.-
Mergi direct la: